Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Qëndresa Batllava - Sa Mka Marr Malli

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se un ty te zgjodha me te miren
nder shoqet qe ti ke pas
E para me fole dhe mendova moj
se nuk ke mem dasht ... Se bashku kaluam
dhe krijuam me t´bukuren dashurii
por pram i vetmuar kujtoj ditet mojj
dhe netet me tyy

Ref:
Sa m'ka marr malli met pa
nuk kam dasht me ty me u nda
dit e nat un ty t´kujtoj
dhe kurr nuk do te harroj 2#

Sa her qe me merr malli
per met pas ndonjeher ne perqafiim
dal un ne dritare dhe un prap kujtoj
e qaj shpirti imm

Sa her qe me merr malli
per met pas ndonjeher ne perqafiim
dal un ne dritare dhe me lot kujtoj
e qaj shpirti imm

Ref:
Ref:
Sa m'ka marr malli met pa
nuk kam dasht me ty me u nda
dit e nat un ty t´kujtoj
dhe kurr nuk do te harroj 2#
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)