Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Fuck Noizy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
je je
Its noizy Un jom kryetari i ksaj kanges
baiiiiiiiii baiiiiiiii de la baiiiiiiiiii o de la baiiiiiiiiii o here we go

REF:2x
eshte bo pak mendje madh (fuck noizy)
rri vec tu pi mall(fuck noizy)
me femra krejt verdall OH OH OH
per cdo kong qe bon asht sikur ban magji

RAP: noizy
hey ca bot mir se ju gjeta,
noizy a.k.a zinjo qendra,
j-r a.k.a junior murdah,
si mbreti i repit shqiptar prezantona,

kam fakte qe flasin jam i papar mor lali,
kshu i themi nga shqipria ca ti bej un vllai,
o puci puci duket se e ka me mua,
he me mo mos me thuj qe te dua,

si te dashur degjues kemi noizy'n ktu perpara,
Ka me veti 50 veta me kapuca edhe me shalla,
i afrohna ma ngat ma ngat e ma ngat,
ja boj pytjen e par "ki ma shum zemer apo fat"?

m'thot kom aq shum zemer sa mezi jam tu mbajt,
dhe i buzqeshi fatit nga pika me e nalt,
E pyta per konkurrenc ja nisi e qeshi,
dhee ma ktheu pytje tha "si menon ti"?

REF:2x
eshte bo pak mendje madh (fuck noizy)
rri vec tu pi mal (fuck noizy)
me femra krejt verdall oooooooo
per cdo kong qe bon o sikur me magji

RAP:J-R
Kush po kalon muzik po ndigjon fuck noizy ntelefon dhe hiqet si i rond,
kujton se na idhnon vertet qe ku jom kush k*** po lyp xhelozon a po na don,
Shoku im hiqesh trim hajt kallxo qysh e bon,
Ndersa un po boj art ti po rrin e belbezon,

ndor per here Kallon motivimi jon.
vjen nga fakti sa tju kemi edhe faktet po tregojn aaa
po shkruj ca boj po flas ca shkruj dhe prap e boj ca flas,
sa here qe ndodhemn'rrugve m'duket i njejti avaz,
vec njerzit po ndryshojne situata ne tnjejten faz,

ket ndryshim vall e bojne qe dicka per me pas,
kta tipa qe urrejn po na bejn te defrejme,
po na bojn te shperthejm se ket RAP kta e lejn,
kur e din qe nuk vlejn kongen nuk ta blen kush ti n'ket loj do kujtohesh sikur puc - LEPURUSH

2x
eshte bo pak mendje madh (fuck noizy)
rri vec tu pi mall (fuck noizy)
me femra krejt verdall oooooooo
cdo kong qe bon o sikur me magji

BRIDGE:
Po ma then po ma then a po ta then ty,
se un e kom shkrujt ket sen pikerisht per ty,
per ty qe mkupton per ty qe po n'gjon,
ky sen dedikim shkon per at qe xhelozon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)