Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Forca Magjistari

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
boune bounce bobobouce bounce ..noizy eyo dulla .. nachot i kam me vete sonte
Paralajmrin per ty per ato qe jan si ty se dini qe kur te hy mat fortit nmes ti thy .. mund tkem na pshtymen me efektin e rrymes habitesh mes turmes qarkullimin e bimes .. ndryshim total osht ftoft efekti i klimes ftoft edhe mund i kot tani nuk ndalem dot .. nuk esht si mot at koh nuk e gjen dot kur dikush me qdo kusht te kujton nejse 2008 po largon nje vit i ri ofron plot surpriza promovon .. OTR si gjithmon OTR eksplodon OTR ekspozon .. fuqishem ne TIRON .. ndersa ti drejt veqona albume tjera do vijojm ne kapacitett me plot volume .. plot dhune bashkime pune kontrata pune qdo gje te pafundme

Dhe po mundoni te largoni ciklonin dhe t'thoni qe me kta djemt zboni gaboni skuptoni nje nga nje skeni pun tek mikrofoni.
Mikrofonin ha ?? Hahah Ok. you noow

Frenohu tek mikrofoni kejt e bojn kur ma ngjojn zonin ki kujdes shkel ku prek ktu vdes po fole per kampionin[NOIZY]
kejt e din se qysh o puna mos bo sikur sdin sen RRepin nshqipni e pruna un jom mbret dhe ti nuk flen ... ba ba ba bay bayy .. ju lodhen .... tu pi tjeter qaj .. ...........
Sillma biten mprapsht ti la ndoor dople gjasht muhabeti qikaq e pat me sa duket spaske fat armik nuk mke ma mir mos mem pas .. se armiqt qe i kom pas .. tashetheme me pas .. RAHMET PAST ...
kejt e din se jam kush jam dhe nmikrofon boj dam tash kuptoje arsyen pse zoti mka ba per NAM .. ne rast se ke inat dhe koken e mban menjann ateher koka trri menjan se koken ta qoj menjann ... e kom nifar tupani me forca magjistari sa her qe kercet tupan qysh dridhet tavani ...

yeahhh you knoww ... ktu per teton po du mem thon se kush jan mbretret kush jan tvertettet you know .. e kom njerin 16 vjet tu bo rre rre rrep
qi ko me than qka me than e kupton ti qe dmth ton jeten ko me kon tu rrepu kupton ... eyo dullaa NOIZYY auhhh .. GBMC you know .. Bounce bb bb bb bounce OTR bb bb bounce bounce .....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)