Albatrit Muqiqi - Te Rriturit Bashk

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te rritur bashk ishim miq qe kur ishim femij
tash je me te dhe vrej qe ndjej aq shummmm xhelozi
aq shummmm xhelozi

sa pran te kisha e sa larg me jee
qe kurr sta thash e kurr ti sma the ooooo mos e mbaj sekret edhe pse eshte teper vonn te paskam dasht gjithmon

Me vjen shum rend si ne qaf te ma thejn nje gur afer ishe e ste putha kurr e sme puthe kurr

sa pran te kisha e sa larg me jee
qe kurr sta thash e kurr ti sma the ooooo mos e mbaj sekret edhe pse eshte teper vonn te paskam dasht gjithmon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)