Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Ajo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Para her te sho
duhet jesh ajo, ajoo
ti je ajo.
Ani pse ste njoh
mund ta parasho ajo
ti je ajo...

Ajo je ajo e verej
je ajo e parandej ajo, ajo

Ajo je ajo e verej
je ajo magji e dije ajo, ajo

Menyra si me shikon,
e di qe me tregon ajo,
ti je ajo
Mos me keqkupto,
nese them ajo, ajo
ti je ajo.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)