Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - E Ke Nje Vend

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shpesh her mi thua fjalet ti a me don pse mpyt ti mua pse ti me provokon veq ta dish shpirtin tim qka kam un ne brendsi me mir ta kuptosh ti nese me merr per qudi as nuk osht befasi thjesht ste dua ty

ref : Veq vazhdo ti zemer edhe mos u ndal dashurin qe fale ti krejt un do ta marr tash kuptoje shpirto edhe mbaje ne mend nzemren tim gjithmon e ke nje vend 2 x

Pse po mundohesh dashurin te ma provosh vetun ti ndalu zemren te ma lexosh do ta dish shpirtin tim qka kam un ne brendi me mir ta kutptosh ti mos e merr per qudi as nuk esht befasi dje ste dua ty ...

ref : Veq vazhdo ti zemer edhe mos u ndal dashurin qe fale ti krejt un do ta marr tash kuptoje shpirto edhe mbaje ne mend zemren time e ke nje vend .... ²x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)