Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovar Alija - U Largove

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mos thuaj se tjetrin e don si mu fetyra po te qesh por me zemer vun me rrena jeton pse nuk e pranon me at kur po puthesh per mua po mendon - me rrena jeton pse nuk e pranon me at kur po puthesh per mua po mendon

2 her U largove u largove dashurin me ate ndan ku ke ti o loqka ime te un mendjen pse e mbaaaaaaaaan

Dashnija sa rrohet aq leht o shpirt esht afer teje qdo nat e dit ti ndoshta se sheh po vetem e ndjen si dashnin e vjeter askund sun po gjen - ti ndoshta se sheh po vetem e ndjen si dashnin e vjeter askund sun po gjen

4 her U largove u largove dashurin me ate ndan ku ke ti o loqka ime te un mendjen pse e mbaaaaaaaaan
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)