Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Bie Shi E Fryn Nje Ere

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bie shi e frynë një erë
tek unë dimer tek ti verë
sytë e tu rrezojnë si dritë
sytë emi qajnë ditë prë ditë

Aman zemër eja ti
si dikur në krahët e mi
shpirtë e zemër po më plasin
emrin tënd buzët e flasin

Në dorë mbajë fotografin
ku jemi bashkë unë dhe ti
emrin tëndë kudo e shkruaj
për sa jetë unë do t'vuaj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)