Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sejlan - Skam Llogari

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mbram, ti u vonove
A thu mire kalove
A duket e drejt
Ti del e une rri vet
Ti ndryshojm rolet
Ti rri ne vendin tim
Tani zemer dola
Une dua argetim!

Refr:
Jo, jo skam llogari
Sa per mu e aq per ty
Naive s'jam vertet
Ta kthej ne mas te njejt
Se ti, po fluturon
Tash zbrit ne toke
Une argetohem me shoqe e me shok! 2x

Si, si qka po te ngjaj
Sjam femer qe qaj
Ti rri ne shtepi
Ne mengjes une dot vi
Ti ndryshojm rolet
Ti rri ne vendin tim
Tani zemer dola
Une dua argetim!

Refr:
Jo, jo skam llogari
Sa per mu e aq per ty
Naive s'jam vertet
Ta kthej ne mas te njejt
Se ti, po fluturon
Tash zbrit ne toke
Une argetohem me shoqe e me shok! 2x

Oh, o o oh
Oh, o o oh
O o o
Oh, o o oh
Oh, o o oh
O o o

Ti ndryshojm rolet
Ti rri ne vendin tim
Tani zemer dola
Une dua argetim!

Refr:
Jo, jo skam llogari
Sa per mu e aq per ty
Naive s'jam vertet
Ta kthej ne mas te njejt
Se ti, po fluturon
Tash zbrit ne toke
Une argetohem me shoqe e me shok! 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)