Më mbaj mend (për 1 muaj)

Presioni - Per Pare Un Vras

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
ngas ngas per pare un vras
nese me she tu dal mbas at her ty t'urras
vras vras per pare edhe ngas
nese te vi un permas ty t'urras

ushtojn kumana hagjallart fillojn me knu paska vdek i shkret edhe nja sot paska shku po vdesin gjinja po shkojn si qeni ne rrush sot me dek eshte hobi spo merzitet kerkush vazhdoj un te eci rruges e rri tu mendu kur qe ni shok i jemi ja nisi mem kallxu qe filani ish faru te ni hajni tu e provu te ajo shpia der mi dur mu aty kish pasu tu ec menoj per veti se reni mu kur tem vjen qdo hap e jetes tem vdekjen ma afer mu ma bjen per sie ka shkru zoti per at pun s do te menoj koncentrimi em vyn per ndryshe do te gaboj e ti thirrem presojn apo thirrem ti si don ti thirrem shejton apo thirrem vagabond kur far dallim ska se tetonat un jom duhet me ba shka duhet me ba aj qe jom marre s kam

2x
ngas ngas per pare un vras
nese me she tu dal mbas at her ty t'urras
vras vras per pare edhe ngas
nese te vi un permas ty t'urras

hej shqipe per pare jom budall ta qi at nan ne pidh si nje kontinenntal e pushk e shke ti japi tek e tek
kallash ose kopure momentin ki me dek de se them per thik po asht matematik problemi me presjon per pare ne amerik shani bani lani thani po ky hudra po ju nxani hani tani pluma ani tani me kesh mos tja ni zanin se po e hapi dy tre metra sikel jon pare letra po ju thom ato qe i gjeta jom budall dhe pak me te meta hej kupto kupto kupptoe perkthe dialekitin te kjo fjal e shum e vshtir ta qi at nan se bir i babes iedeh djal i asaj mames si mu kan pem e tahnes undu var o pidhi nanes ke problemin s ban me hile se ka kar ai s ka bile po me zune me hile po mo harro se me ke mas shpine

2x
ngas ngas per pare un vras
nese me she tu dal mbas at her ty t'urras
vras vras per pare edhe ngas
nese te vi un permas ty t'urras
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)