Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - E Jotja Jam, I Imi Je

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te kerkova dit e nat e sme lodhi rrug e gjat per ty behem zog me krah eshte dashuria madhi zjarr. sa te shoh me sy te flas zemra ime sa nuk plas. qeteso edhe nje cast shpirtin tim te ngritur o tavas

Ref:
E jotja jam i imi je e zdua kurr te te humbas
E jotja jam i imi je o nje jet me ty or djal me duket pak.[x2]

Te kerkova dit e nat e sme lodhi rrug e gjat per ty behem zog me krah eshte dashuria madhi zjarr . sa te shoh me sy te flas zemra ime sa nuk plas. qeteso edhe nje cast shpirtin tim te ngritur o tavas

Ref:
E jotja ja i imi je e zdua kurr te te humbas
E jotja jam i imi je o nje jet me ty or djal me duket pak .[x4]
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)