Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ryva Kajtazi - Ne Mendjen Time

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ooo nuk di se qka t'them
ooo ti je shpirti jem
koha me ty kthehet magji
nuk dua... nuk dua t'zgjohem
nese je enderr

Kam pritur shume gjate
s'kam besoj se do t'ja dal
ti me pushton gjithqka e ndrron
me ty asgje s'esht njejt
te lutem besom

REF 2x:
Ne mendjen time ti je i vetmi
Ne mendjen time ti je i vetmi
qendro me mu
veq ty te du
qendro me mu me mu
veq ty te du

Ooo nuk di se qka t'them
ooo ti je shpirti jem
koha me ty kthehet magji
nuk dua... nuk dua t'zgjohem
nese je enderr

Kam pritur shume gjate
s'kam besoj se do t'ja dal
ti me pushton gjithqka e ndrron
me ty asgje s'esht njejt
te lutem besom...

REF 4x:
Ne mendjen time ti je i vetmi
Ne mendjen time ti je i vetmi
qendro me mu
veq ty te du
qendro me mu, me mu
veq ty te du
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)