Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Cara - Cunat E Shijakut

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jam nji goc e re
Gonxhe ne zambaaak..
Po du me u martu o hajde vetem ne shijak...
Baba me ka thon`
Po t`jesh goc me mend..
Shijak pse se merr burin o dem baba deem..

Ref:
Te bej be ne kok te plakut
s`ka si qunat e shijakut..
Kush do dhenderr per merak..
e gjen vetem ne shijaak..[x2]

Asnjerit hatri nuk ka pse me i mbet..
Qunat e shijakut amaan..i ka lezeet..
Diten kur martoheen`Din me i vu kapak ..Qunat e shijakut`Quna per meraaak..

Ref:
Te bej be ne kok te plakut
s`ka si qunat e shijakut..
Kush do dhenderr per merak..
e gjen vetem ne shijaak..[x4]
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)