Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Bie Shiu Pika Pika

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bie shiu moj pika pika
Bekome o baba se ika
Të bekova moj të bekova
Që ditën o moj që të fejova
Ike ike moj

More dhenë
Kush tja bëj o babait kafenë
Le t’ja bëj kush të dojë
Kush I tha moj të më martojë

Ike ike
Moj more dhenë
Kush tja bëj o nënës kafenë
Le tja bëjë nusja e djalit që për mua moj ta marr malli
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)