Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klani Shqiptar - Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref.

ZEMER zhveshu veq per mu ZEMER veshu Veq per mu ZEMER
Del veq per mu \ZEMER
Mshelu veq per mu ZEMER

Part 1
Baby nalu veq pak se desha diqka met thon
Skom qa met ble veq 1 veshk meta dhon
E di qe sum beson e di qe mem dasht sum don
Kur ti kalon para meje je paris hillton
Ahhhh qa po du ahhhh qa kisha shkru
Nkrejt trupit tond veq tatuja kisha vizatu
Sje qaq e fshtir sje hiq e lir
Meriton perkushtim krejt qa kam me ti pshtill
E din qdo mengjes veq per ty qohna met pa
E rregulloj frizuren si me kon najkon me qa
Mos mshti met shah se s'muna pat pa
Je shum e qart taman per mu ti ki ra

Ref.

ZEMER zhveshu veq per mu ZEMER veshu Veq per mu ZEMER
Del veq per mu \ZEMER
Mshelu veq per mu ZEMER

Part 2
Kom mendu met grabit kur ti kto se kishe prit
Po bukuria jote noshta mkish bo me u korit
Jam tip qe di e du e tmirat I vleresoj
Pasha robt per ty shum kon e likfidoj
Sosht qe kom cep sosht qe kom met
Ehhh sa femna po me don por per mu ti je krejt
Del kur te thrras del kur vi met mar
Mos mthuj smuj se babi tash u ardh
Le mos bo fore mos krijo panic
Jom un qaj qe edhe zemren ta qes ngrafik
Mos meno shum se veq veten e demton
Deshe apo sdeshe prap nen mu ke me kon

Ref.

ZEMER zhveshu veq per mu ZEMER veshu Veq per mu ZEMER
Del veq per mu \ZEMER
Mshelu veq per mu ZEMER
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)