Më mbaj mend (për 1 muaj)

No-One - Menemadhe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jeehh
Kqyrja thojt edhe icat
Po prap se prap menen e madhe ë

Ref.2x
Menemadhe je ti
po prap nuk ka si ti
ti je shum sick
menen e rrit per dite

No-One:
Mene e madhe sa her qe t'shoh
se krejt syt en ty tu than kush asht ajo
E ni qen rruges vet tu shetit e
veq Dogi style bon mu njersit e
qeshtu ma merr menja veti shum emna
thirrum me konfirmu mumu per femna
Upps zemra ti qka bone
po me shoqe qysh kalove
hajde sonte bashk po dalum
me kerr rruges diku nalum
pak qmallum pak njersitum
bajm sekse n'kerr me ritem
vet quditem sdi qka boj
menemdhajat leht i rrxoj
Kshtu qe runu krejt qka jeni
me mu menen mos e rritni

Ref.2x
Menemadhe je ti
po prap nuk ka si ti
ti je shum sick
menen e rrit per dite

La'Beat:
Dite per dite pe rrit menen
je lazdrume si qdo femen
qdo ven ki ba emen
qka duhna me ba un me t'pas temen
di player qka po don
qe La'Beat e No-One
qka po don ti kallzom
ti boj krejt krejt qka don

No-One :

Ok-ej ajo pe rrit menen
prap se prap une e boj temen
Shkoj ja gjuj ashiqare
Heki ndjenjat sum vjen marre
Ajo po don kejt mi pas
ska qef mu kan A-klass
mas saj vin tjerat
veq per veti i do reperat

Ref.4x
Menemadhe je ti
po prap nuk ka si ti
ti je shum sick
menen e rrit per dite
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)