Diti-G - E Mahnitshme

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
DiTi - G :

Si ti o zemer nuk ka ejj
Si ti o zemer nuk ka e ket ky sen osht per ty
Si ti o shpirt nuk ka honey
Ej anorit records jauuu

reff x2
si ti o shpirt nuk ka
si ti o zemer nuk ka
si ti o zemer nuk ka
si ti o shpirt nuk ka
si ti o zemer nuk ka
si ti o zemer nuk ka
te ton bots shum mir osht pa
si ti un nuk kom pa

Athu po mshkon ton jeta drejt
me fol per ty
o sa e mira je ti honksha cata 2 sy
ti smunesh ti pa mu e
as une pa ty
o sa e mira je o
o ta kam thon
zemer ngom ti nji minut
prap ti ne tjetren an
mbrekullia e ton botes
vendbanimin ntiran
a e ke dit ha
jo se ke dit po
a e ke prit ket dit jo se ki prit
vec kur po kalon ton njerzit po i mahnit
jo nuk tdo kurkush
tdo vetem ce ky ardit
n'anorit edhe ket vit
suksesin e kom nxhep
edhe famen e bej pa pyt ha ti mos u habit
oj zemra e jeme leni ti te tjert
e mos u merr me thashetheme e
hajde ti te diti rri npoziten teme
ty te tona te mirat
ty zoti ti ka dhon
edhe kingun e bajram currit
e ke nkrah veshnun gjon

reff x2
si ti o shpirt nuk ka
si ti o zemer nuk ka
si ti o zemer nuk ka
si ti o shpirt nuk ka
si ti o zemer nuk ka
si ti o zemer nuk ka
te ton bots shum mir osht pa
si ti un nuk kom pa

A e shef oj loqka jeme se ca bej une per ty
je vajza e mahnitshme te dua un vetem ty
a e din din jo nuk e din din
jom cai djali i omel qe ke njoft qysh ne fillim
sa tlumtur jena tan bota tani e din
po shum po na dojn
e shum na kan lakmi
o ska gjona se ska si une ti
haha se ska si un e ti

reff x4
si ti o shpirt nuk ka
si ti o zemer nuk ka
si ti o zemer nuk ka
si ti o shpirt nuk ka
si ti o zemer nuk ka
si ti o zemer nuk ka
te ton bots shum mir osht pra
si ti un nuk kom pa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)