Meda - Ti Ske Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te plagosur jane njerzit e mirë
se te keqen e besojn veshtirë
tuj mendu se tjert jane si vetja
vec me dhimbje ju shkon jeta-2x

Ti s'ke zemer e then besen
ti dashninë e ke sot per neser
ti ti ti s'ke zemer ti e then besen
o ti ti ti dashninë e ke sot per neser

Kam besu ne dashurine tande
po mbas shpine ti gropen ma bane
tu mendu se ti m'don perjete
e besova rrenen si t'vertete-2x

Ti s'ke zemer e then besen
ti dashnine e ke sot per neser
ti ti ti s'ke zemer ti e then besen
o ti ti ti dashnine e ke sot per neser
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)