Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - A Ma Ban Hallall

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A ma ban Hallall oj zemer nese ty te kam lendu
A ma ban Hallall o shpirt nese ty ste kam besu.. (2x)

A edin sa jam merzit ti o shpirti jem kur edi se te kam humb zemra po me dhemb
A edin sa jam merzit ti o shpirti jem kur edi qe te kam humb zemra po me dhemb

Veq ne enderr po me vjen e pom jep gajret e mengjesi kur agon perseri jam vet...

A ma ban Hallall oj zemer nese ty te kam lendu
A ma ban Hallall o shpirt nese ty ste kam besu

...A ma ban Hallall oj zemer nese ty te kam lendu
A ma ban Hallall o shpirt nese ty ste kam besu

As nje tjeter ne ket bot smund ta shoh me sy edhe jeta mu qka mduhet me jetu pa ty
As nje tjeter ne ket bot smund ta shoh me sy edhe jeta mu qka mduhet me jetu pa ty

Veq ne enderr po me vjen e pom jep gajret e mengjesi kur agon perseri jam vet...
...
A ma ban Hallall oj zemer nese ty te kam lendu
A ma ban Hallall o shpirt nese ty ste kam besu

A ma ban Hallall oj zemer nese ty te kam lendu
A ma ban Hallall o shpirt nese ty ste kam besu

A ma ban Hallall oj zemer nese ty te kam lendu
A ma ban Hallall o shpirt nese ty ste kam besu

A ma ban Hallall oj zemer nese ty te kam lendu
A ma ban Hallall o shpirt nese ty ste kam besu..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)