Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emmy - Kenga E Bilbilit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pse s'me fole mbreme,
kur shkoje ne krua
po me bisht te syrit moj
me veshtroje mua
nuk me zuri gjumi moj
deri ne mengjes
sot te cepi i rruges moj
do dal e te pres eee

Si dhurate te bukur solla trendafilin,
per ty o moj vajze do t'ja çoj bilbilit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)