Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etna - Intro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ndëgjues të ndëruar siç ju kemi paralajmruar edhe më parëvullkani ETNA mund të shpërthej në çdo kohënë çdo moment kur ju nuk e pritnitash më ai është aktivizuar jo në Itali por në trojet shqiptare.

Mirpo duhet cekur se sipas analisve llava e saj ka filluar të zgjërohet jo veç ne trojet shqiptare po edhe më gjërë.

put on
put on

ETNA tash po vim qe albumin pe bim
Na shperthejm si vullkan na e dridhim çdo bin
Se na jena ata që me neve nuk ka
Nese ti neve na nin lirisht thuj ETNA.

ref. 2

ETNA
PIM-V
MAKSI
2-RIM
ETNA SHPERTHEN VULLKAN

ETNA
2-RIM
MAKSI
PIM-V

ETNA
2-RIM
MAKSI
PIM-V
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)