Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Me Flamur E Me Tupan

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ku jane defat e muzikat pse ne valle skan hy cikat,ku jan krushqit a jan gati me mar nuse ka ardh vakti 3 here

ref: me flamur e me tupan perqef nuse kena mar prej gurbeti jena ardh larg kercoven per me kall 2 here

po vjen nusja me duvak hajde lujna me shuplak le ta dije bota mbare qysh bojn darsem gurbeqart 2 here

ref: me flamur e me tupan perqef nuse kena mar prej gurbeti jena ardh larg kercoven per me kall 2 here
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)