Më mbaj mend (për 1 muaj)

Siciliana Mazi - S'te Fal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sonte jam vetem
dhoma eshte bere blu
Nje nate me teper
nuk shoh me syte e tu

E nesermja ste fal
tani jemi te ndare
E djeshmja s'ekziston
ti shkon

Refreni:
Nje dite per ty ne kalendar
me kujton
sa shume kam qare
Ne kalendar nje dite me pak
jo jo jo s'te fal ( 2 here)

joo ste fal..mmmm ste fal. jo ste faal

Sonte jam vetem
heshtja me degjon
Nje dite me teper
pa ty nuk kalon

E nesermja ste fal
tani jemi te ndare
E djeshmja s'ekziston
ti shkon

Refreni:
Nje dite per ty ne kalendar
me kujton
sa shume kam qare
Ne kalendar nje dite me pak
jo jo jo s'te fal

joo ste fal..mmmm ste fal. jo ste faal
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)