Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enkelejda Alushi - Janines Qi Pane Syte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Janinës ç’i panë sytë
Jaaa-jani-noo
ish e prëmte ajo ditë
Ja-jani-no

Te pesë puset në grykë
Jaaa-jani-noo
Zenel Çelua vet i dytë.
Jaaa-jani-noo

Zeneli me të Velçionë
Jaaa-jani-noo
dhe trimi Jaçe Mavrova
Jaaa-jani-noo

Çau mes përmes taborrë,
Jaaa-jani-noo
kur shtriu Pashanë e njohnë
Jaaa-jani-noo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)