Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kusha - Bonu N'emer Tem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bonu ti
loqk ma shpesh

Bonu ti
loqk ma shpesh
Bonu ti n'emer teem

Ka je sjell ke fol per mu
ti shum pak je dallu
Ti shum duhesh me ndryshu
duhet kohen me kalu

Kur nisna me dal n'qytet
t'vjen inati s'mlen vet
M'thirr me dal bashk me nejt
ti mas meje po vjen shpejt

Ti po don ti po don ti po don
me nejt me mu
Ani ani bon ani ani bon
Po ti duhesh mu dallu

Ref. x2:
Bonu ti n'emer tem
Ndaq ma shpesh met permen
Bonu ti n'emer teeem

Don mu ba femen me emer
Po sun bahesh t'kallxoj zemer
Fol qka dush un e boj temen (e boj temen)

Foret lej te un s'vlejn
Mu po me lypin ty s'pot vrejn
Sje e para per mu me fol
N'shkoll kom shku e tash jam n'shkoll

Ti po don ti po don ti po don
Me nejt me mu
Ani ani bon ani ani bon
Po ti duhesh me u dallu

Ref. x2:
Bonu ti n'emer tem
Ndaq ma shpesh met permen
Bonu ti n'emer teeem

Ref. x2:
Bonu ti n'emer tem
Ndaq ma shpesh met permen
Bonu ti n'emer teeem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)