Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Sa Mka Marr Malli Met Pa

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
se un ty te zgjodha me te miren nder shoqet qe ti ke pas e para me fola dhe mendova moj se kur s'ke mem dasht se bashku kaluam dhe krijuam te shtrejten dashuri por prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me dy
x2
sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me ty nda dit e nat un te kujtoj e kurr s'te harroj

sa her qe me merr malli per met pas edhe ni her ne perqafim dal naten n'dritare e me kang kujtoj e qaj shpirtin tim se bashku kaluam se krijuam te shtrejten dashuri por prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me ty
x2
sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me ty nda dit e nat un te kujtoj e kurr s'te harroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)