Më mbaj mend (për 1 muaj)

Click Clack Bang - Holy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E.g

Surpriz lidhja jone rest in peace jo nuk kam qef me nodh kshtu baby please ti e din se per ty gjithmon i gatshem jam ken se vetem 1 si puna jote meriton 1 xhentelman
1 si tbjen lule jo veq per shen valentin 1 si afer trrin 1 si nzemer t'hin 1 si kur e shndrron per ty kohen e kthjedh edhe nqose nuk ka lek me ble varse per ty e vjedh
1 si un qe per ty bahet edhe hight
come back please ska rendsi kush e ka fajin
Un e di se edhe ti e ndjen mungesen shpresen mos e kupto shpejt bane kthesen
oo kam met mrena e spo gjej rrug dalje nqose kam faj tvi e tkerkoj falje tash heqi lot prej syve ske nevoj me qa i fell love per ty girl as vet se di se sa

in if i call im a be a holy you dont know about this right so put it on me

Dj-r

Jam i shejt per ty se ti e meriton kam pa plot femna po me ty as 1 sgjason sikur ylli qe ndriqon nqiell kur tshoh mi verbon syt si me ken diell yes girl im a be your holy per ssa koh jam ken me ty ma zhbras portofoli bana pak serioz edhe ti lajm lojnat lidhjes ton tzbeht po kerkojn ti gjejn bojnat jo ma bardh e zi kam qef me pa tjeter ngjyr
e ndjej mungesen tane kam qef me ta than nftyr pasqyr nuk e njoh ma veten po shikoj rri e menoj ku e kam gabimin po kerkoj prap nisoj nuk e di pse stelefonon pse e ndron kanalin kur msheh ntelevizion edhe pse kam ba fam jam ba star un per ty jam thjesht i njejti dj-r

if you call i im a be a holy you dont know about this right so put it on me
on mein if i call im a be a holy you dont know about this right so put it on me

if you call a im a be a holy
you know about this right so put in on me
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)