Më mbaj mend (për 1 muaj)

Timo & Zaim Sejdiu - Hala Knej

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
qka po thu kur timo knon
a po thu ka je ka shkon
a po thu ky so nermal
spo hec ntok po po hec nhan
thuje qka ki me than
qka po thu qka je ka ban
sa her vi un e kaloj
dije timo e ndryshoj
qka po thu kur une vij
ntepi tkuq si VIP..
emri jem i perhapt
shume e di per mu ke ni
zemer un tham qka di
jem ata qe bajm Gerdi
nese ti sem thu NEW STYLE
ateher thujum Viajpi (vip)
kam Flloh tregji nzo
si un ti sun e bo
krejt femnat vin ka
qka me ba qe ka ti jo
e ti dridhe kur tvi prap
dridhe kur thi un nkllab
e ti lej krejt anash
e hajde te un ma ngat
krejt qka kan than
jeni ma tmirin za
kur un tham diqka
tjeter kush smun e bo
e ather ju krejt shumi
me gopj mos bluni
CD-jen tem krejt
si kujtim e runii

E DIIIIIII

um doni pa mu ju sun e bani
e di qka keni se emrin ton e thoni
e di kur vi eii hala un jam knej
e di mendoni po te na deshtoniiiii..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)