Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ergys Shahu - Me Mir Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref: Me ty asgje nuk vlejti
me mir pa ty mos me genjej ti
se un te pash ty me tjetrin
sa me rendove(sa me rendove)

une e ndjej se dicka nuk po shkon
ku dreqin je pse s'pergjigjesh n'telefon
cdo minut qe kalon me acaron,
un vazhdoj te te pres edhe pse u be pak von
ta dish se po gabon kjo nuk eshte hera pare
sa shum ke ndryshuar,ti nuk je si me pare
me ty asgje nuk vlejti te kam dashur si i marre
cdo gje mori fund erdhi koha per tu ndare

ref2x:Me ty asgje nuk vlejti
me mir pa ty mos me genjjej ti
se un te pash ty me tjetrin
sa me rendove(sa me rendove)

(Me tyy,,,pa tyyy,,,se une te pash ty me tjetrin
sa me rendovee...)

Tani force jo nuk gjej,jo nuk mund tet urrej
ndoshta gabimin do ta fal,po ta dish se te genjej
jam i vetem pa ty,i humbur ne kte eresir
kaluam ditet me te lumtur,ne mendjen time je vec ti
zemer un jam i par,jo se haroj puthjen e par
syt i kam te mbushur me lot e .......... me nuk ka

ref2x:Me ty asgje nuk vlejti
me mir pa ty mos me genjjej ti
se un te pash ty me tjetrin
sa me rendove(sa me rendove)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)