Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti - Telefonom

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
sa ja nisa une...marrezisht te dashuroj
ti i jepe fund po per mu sperfundoj
pas disa vitesh kudo qe ti je
nese merzitesh shpirt deren qel e ke eee

ref:sa her teket telefono
shpresoj numrin e ke kur te teket
ti veq lajmro per nje qast aty mke

ani pse osht fund
lidhja jon nuk deshtoj
do te mbetem une
perjetsisht te dashuroj

pas disa vitesh kudo qe ti je
nese merzitesh shpirt deren qel e ke eee

ref:sa her teket telefono
shpresoj numrin e ke kur te teket
ti veq lajmro per nje qast aty mke
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)