Cadox - Po Du

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
intro:e e ej yeha crowns records je

Ref:Cadox
Un po du me ty
ti po don me mu
pot ni ka po thu
crowns ej kokan ktu

Rep:Cadox
Pom doket vetja si jamaican
kejt po ma bojn ti skoke ta man
hey o man ti koke shum sick
o ice-b veq 1minut prit
rrasna n'beat me kry hiq pa frena
ta kallim venin kur hina mrena
prit pak jom n'treap nalu edhe ngo
hey fejk mos ka bo ti me lshu zoo
fejkerat jasht bichat te dera
na sundojm ktu ka ju nuk ka vlera
ey amatera kapnu bonu bashk
na e Qim na e pim na qetu jena tash
biten ta regja clubin ta kalla
na jemi n'front sa nevoj per prralla
Crowns pa konkurrenc kejt senet n'vi
indrron ngjyrat e ftyres boni kejt sari

Ref:Cadox
Un po du me ty
ti po don me mu
pot ni ka po thu
crowns ej kokan ktu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)