Bloodychuck - Champ Muzik

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ayo BloodyChuck faleminderit homeboy

Yea ky send shkon per ton ata
...qe kan thon qe kur skom me mujt
me realizu ondren teme. E tash
i ndin ton tu e thon emnin tem
me mu bashk yaw... "GJIKO". Kshtu qe
ton ata qe jon me mu bashk qoni
grushtin nelt edhe piskatni GJIKO
THIS IS CHAMP MUZIK (UUUUH)

* * *

12345
takti vazhdon reperat dekum n'thes
E kom biznisin pa stres
ska negociata ndaq bleje ndaq hec (baju)
ska nevoj mu pershtat t'len rat
nese don mu mat ti qet organet n'vag
jom kombinacion meditim me adrenalin
10 skleka tu i bo kndej e mendoj 1 rim
10 skleka 1 rim 10 skleka 1 rim
qata tinglloj mir e jom fit gjith kur dal n'bin
ja boj "birma rakin bitch birma rakin"
ma bon "qetash ta pruj shpirt se jom tu ta pastru alltin"
uuuh fuck fakulltetit
smvyn diplloma per me mar kuroren e mbretit
se jom zoni i miletit
tkisha rreh po i kom durt e nxonme n'pun t'flliqta t'shtetit
a ki lujt ndoniher me kokain snake?
reperat kurva t'rnb-s receptin per milkshake
ta gerditit albumin kur ndin qe kom bo mixtape
flowin e kom kasap e po vi me rrjep
o jaran mos hi me mu n'garez
se mu ka tha barki tu mbajt shpez n'brez
edhe ni paq krejt shokt somalez
mu s'm'ha kari se n'vena kom gjak albanez
fools ju lo t'kuqen n'blluz
fatin ta kantrolloj t'lo perjete n'pauz
qe sa po mundona me t'tregu
me rep jom feju me rrug kom mu martu e kurr skom mi tradhtu
shfalerken e kom t'zez fmit i ka n'cev
qe sa si kom qit jasht po dojn mu qu n'grev
e tash po ju lo edhe niher se jeta so fer
e kur m'thirni ju opet une kthena per t'dyten her
KAMPIONI POPLLIT
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)