Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skillz - Dokna Mir

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ledri:
yee yeee po vjen originalli
publika jote ka dek per veti un vi i ngjalli
yee yee so beati po vokalli
pajtohu me mu kur t`thom e myti intrumentallin
oo e di shmek une jom
mos u qudit kur e sheh rrypin louis vuitton
se emrin Ledri eh mbiemrin Vula e kom
Po po po vula e kom jo jo jo louis vuitton
Le ato jon rrena kerrin ma tmir plus me mat miren mrena
si t`hi nclub kqyri cila o e jemja
jom SINGLE + kom mas shumti femna
Ledri me vetti ti merr
ajo mpërcjell si me kon qyteti twitter
vii ta boj - Kush je ti haver
reperat dridhën si mjav bo - shake it "gangster"

-
Skillz:x2
oo` a kom Faj qe dokna mirr ?
oo` a kom Faj qe dokna mirr ?
yeeah` ajo pom kqyr tinxa teje
yeeah` ajo pom kqyr tinxa teje (H)

Lady:
ti mbon mu nih seksii .. x4

Visari:
undercover si t vij meniher jam n'action
ajo me sy lyp me pas me mu conection
mu mdon se jom i mir e ty se ki lek shumm
ti gangster ama na jena t'paprekshem
beef -qysh dush ja bojm na
peace -qysh dush ja bojm na
Hustle me men e jo me muscle
ajo ngjitet te un si me kon na dyt dyt puzzle
yup yup une nuk kom faj
n'qytet temin sun e gjon edhe njo ma nice
yeap yeap jena na mat mdhajt
tona venet sillemi edhe non stop jena na high

Skillz:x2
oo` a kom Faj qe dokna mirr ?
oo` a kom Faj qe dokna mirr ?
yeeah` ajo pom kqyr tinxa teje
yeeah` ajo pom kqyr tinxa teje (H)

Lady:
ti mbon mu nih seksii .. x4
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)