Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mad Lion - Vul Me Gjak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:1x
Lion une prap po vi
Lion im proud to be
Gangstah pak po bi
Lion sot albumin ko me ta ..

Shum kohe kom prit ne gjak jom la
Une ta .. albumin pa ta .. se la
Kurkush sun um nal e nij veten top fit
Gjaku me gjak osht titulli qe ta ... kryt
Si rrjet i tokes t'kallxoj qka osht dhuna
Zani i Mad Lion deperton si fortuna
Ni takim i madh krejt tu therr me thika
Rrahje masive tregim pa taktika
Ti s'kupton ruju po gabon
Click clack boom jeta jote perfundon
Qdo sen eskalon asfallti eksplodon
Se Mad Lion rap-it shqiptare me gum sot pi mshon
Une jau nali frymen ky osht rap i rruges
N'drroj plum per dukat kjo osht jeta e rruges
Ky osht libri i dites tem shqiptarin n'kam e qoj
Me titull shpalli luft me album ju tranoj

Ref:2x
Lion une prap po vi
Lion im proud to be
Gangstah pak po bi
Lion sot albumin ko me ta ..

Gangstah rap apo sport i pergjakshem
Une jom i vetmi ska si une as te ngjajshem
Mad Lion Entertainment kompania jem
Bitch-at kur e nijn ket emer kryt ju dhem
Krejt jeni bo gangstera po pritni te dera
Ska ma gangstera this is our era
Ju kom thon (fuck of) edhe prap po ju thom (fuck of)
Tash ju erdh sajko trunit t'juv mi bo dom
Me zemer te luanit me sy te nishanit
Krejt jom ndryshe edhe me ngjyr te zanit
Mad Lion Entertainment osht vul me gjak
Lions shoqnia per mu marrin hak
Ti ke thon se une knoj kang komike
Une boj rap univerzal krejt osht taktike
Une jom ai qe isha dje vetem mllef terbim ndjej
Nese humb betejen sot shpejt ne fitore e kthej(bitch)

Ref:2x
Lion une prap po vi
Lion im proud to be
Gangstah pak po bi
Lion sot albumin ko me ta ..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)