Më mbaj mend (për 1 muaj)

Entela Zhula & Carlo Cavalli - Turbo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
sa her' qe t'shoh me te tjera, s'mund te ndal!
terbohem me tere ate turbo, behem zjarr!
me te tjerat do te dukesh djale i mbare
pjerrton, shikon ti... mua

Sa here qe te shoh, shtirem: nuk shikoj,
buzeqeshjen nen vetvete nerva-proj,
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)