Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Tafani - Mjaft Me

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
sa me lodh ti mua se kupton more djal
nuk me le as kohe qe te then ndonje fjal
dhe me bisht te syre tinas kur me shikon
kam frik te te dua kam frik se me lendon

( M ) ti ti ti nuk e di
( F ) te kuptosh nje femer
( M ) ti nuk e di
( F ) qe ka te njejtin emer
( M ) mjaf po luan
( F ) mfajt te kam then tme thuash
mua shpirti jo tjeter kend
( M ) ti ti ti nuk e di
( F ) te kuptosh nje femer
( M ) ti nuk e di
( F ) qe ka te njejtin emer
( M ) mjaf po luan
( F ) mfajt te kam then tme thuash
mua shpirti jo tjeter kend

je e embel xhane moj aman ee
une nuk te dua jeten per fateleee
mos ke frik se po te bertet mami
goce goce goce ajde tek lali

( M ) me ke lenduar
( F )por dhe ti e di
( M )dhe une po vuaj
( F )nje marezi
( M )mjaft po te them
( F )mjaft mos ta ndi
ishte kohe e vjeter xhi_em_si_di
( M ) me ke lenduar
( F )por dhe ti e di
( M )dhe une po vuaj
( F )nje marezi
( M )mjaft po te them
( F )mjaft mos ta ndi
ishte kohe e vjeter xhi_em_si_di

( M ) ti ti ti nuk e di
( F ) te kuptosh nje femer
( M ) ti nuk e di
( F ) qe ka te njejtin emer
( M ) mjaf po luan
( F ) mfajt te kam then tme thuash
mua shpirti jo tjeter kend
( M ) ti ti ti nuk e di
( F ) te kuptosh nje femer
( M ) ti nuk e di
( F ) qe ka te njejtin emer
( M ) mjaf po luan
( F ) mfajt te kam then tme thuash
mua shpirti jo tjeter kend

je e embel xhane moj aman ee
une nuk te dua jeten per fateleee
mos ke frik se po te bertet mami
goce goce goce ajde tek lali

( M ) me ke lenduar
( F )por dhe ti e di
( M )dhe une po vuaj
( F )nje marezi
( M )mjaft po te them
( F )mjaft mos ta ndi
goce goce goce eja tek lali

( M ) me ke lenduar
( F )por dhe ti e di
( M )dhe une po vuaj
( F )nje marezi
( M )mjaft po te them
( F )mjaft mos ta ndi
ishte kohe e vjeter xhi_em_si_di

( M ) me ke lenduar
( F )por dhe ti e di
( M )dhe une po vuaj
( F )nje marezi
( M )mjaft po te them
( F )mjaft mos ta ndi

( M ) me ke lenduar
( F )por dhe ti e di
( M )dhe une po vuaj
( F )nje marezi
( M )mjaft po te them
( F )mjaft mos ta ndi
ishte kohe e vjeter xhi_em_si_di

goce goce goce eja tek lali
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)