Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ghetto - Intro Young Ghetto

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
yeah erdh dita me bo albumin
erdh dita mi thon kejt senet
qe i kom mrena!
yeah
eyo e di qe plot se kan dit qka ko me bo
eyo shumica hala se din kush jom
Young Ghetto emrin tem plot me thom
nese n`gom me zemer kuptom:
kerkush sma dha krahun
besom vet kom ec
albumi u bo n' zar click te dostat e vertet
Toony Beats Toti Beats per juve kom dashni
shpinen dosti sjau kthen
edhe nese n'maje mrrij
qellimi jem osht me lon ferrkem
po kom sukses t`madh
qka kari po`t dhem
kuptoni qe s'jeni si une , une jom diqka tjeter
nuk foli shum ti pom sheh tu bo veper
se jom i lindur per ket sen
erdha n'ket bot per me bo rep
edhe nese ka me pas bot tjeter
une apet kom me knu rep
se shpirti jem osht prov
e ksaj "QIM NANE"
po don mem prek man
"QIJE NANEN TANE"
sse skom kufi jom hi kurr ska me dal
nese ti preki ndjenjat tlus me ma fal se
jom 'Budall qe se di qka osht mu nal
nuk jom rahat deri sat ket "QIM NANE KA ME KALL"
qdo kang , qdo tekst fitore me shpall
nese se boj kit sen pej veti
marre ka mem ardh
20vjet ssen sbona per 1 vjet perparova
per 21 vjet plot adhurues bona !!!!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)