Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sokol Gjakova - Haku Yt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Malli me ka marr me ti pa ata dy syt e tu
Malli me ka marr me te than zemer se te du
Malli me ka marr te me kthehesh te te them me fal
Malli me ka marr se pa ty nuk mun te jem i gjall

I vetmuar jam e hallin kush sma din
2 Pa ty asgje skam kthehu zemer ti

1 Ref...
Nuk di qfar haku per ty po laj...
Dikur i lumtur e tash po qaj
Nese ke zemer ti me kupto
Kthehu e me shero...

Fati im i keq m'ka percjell,me vite ne ket jet
Fati im i keq qenka shkruar pa ty me mbet vet
Malli me ka marr te me kthehesh te te them me fal
Malli me ka marr se pa ty nuk mun te jem i gjall

I vetmuar jam e hallin kush sma din...
2 Pa ty asgje skam kthehu zemer tii

2 Ref...
Nuk di qfar haku per ty po laj...
Dikur i lumtur e tash po qaj
Nese ke zemer ti me kupto
Kthehu e me shero.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)