Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eugena Aliu - Nje Here Dashurojme

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Naten gjumi ta trazon nje enderr
e vrar zemra e kerkon dashurin e pare
ajo qe e kemi ndjer ma nuk kthehet pas
te jetojme edhe niher sdi a kemi fat

Ref...2x
A kam fat moj zemra ime
prap me u taku
Sot me mbane neper kujtime
sjeton dot pa mu

Ti tani nuk je i qet naten nuk ke gjume
njehere dashurojme ne jete prandaj vuajme shum
ajo qe e kemi ndjer ma nuk kthehet pas
te jetojme edhe niher sdi a kemi fat

Ref...2x
A kam fat moj zemra ime
prap me u taku
Sot me mbane neper kujtime
sjeton dot pa mu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)