Noizy - Na Jena O.T.R.

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:
Dem pussy wanna gwan like dey know me

Noizy :
Se na jena O.T.R. për ata që nuk e din,
U bo ni koh që ne s'jena pa, tani po e ndjej largsin ,
Nuk e di se ça po thojn kto o lord,
Nuk e di se ça po dojn kto o lord,
Zemra ime veç një fjal mban ajo esht O.T.R.

Verse #1
Noizy

Shpërthejm si gaca dokudo,
Se jena n'moshën ma t'mir e mo,
Ndërkoh - kom 100 probleme por ti sje njo,
Biles - Ndaç me dit ti nuk je kurgjo,
Nusen tane ta ka qi krejt estrada yeh yeh yeh,
A po t'dhem tash o Ledri Gaga ha ha ha
Ju sjeni BABA ju jeni krejt Mama Starsa ,
Kush o me ju jan krejt pederasta,
Me 1 Selam une thjesht ju plasa,
Ai nuk asht diss ky asht diss motherfucka
Ai tjetri bon hundën operacion,
Ti je pidh motherfucker përdor SELIKON,
Gheto gheto - gheto i karit,
Une nuk boj operacione mu kshu zoti m'fali,
1 Selam prap nga I rrahuri,
Kallxoj dhe menaxherit që une ndysh t'ndaj,
Prap për çdo jav mke midis Prishtinës,
Gishtin e mesit kur jom n'maj t'binës,
Kejt grupin ta kapi shuplaka,
Zini zin O.T.R. motherfucker,
Ku prek kurora del edhe flaka,
Double G Army na jena tonelata,

Ref:
Dem pussy wanna gwan like dey know me

Sekondari:
Na jena otr për ata që nuk e din,
U Bo ni koh që s'jena pa, tani po e ndjej largsin
Nuk e di se ça po thojn kto o lord,
Nuk e di se ça po dojn kto o lord,
Zemra ime një fjal e mban ajo esht O.T.R.

Verse #2
Sekondari

Jam me shokt edhe gjuj per te
Nuk e di a ke nigju per kte
Nuk kan shance tfusin xixa me na Nda
Llafazanet le tfolin po kush I ngjon ata ?

Se jena bashk ne bashk ne po shkojm nalt
Thashetheme posht e nalt po ne rendsi Kurr si dham ( x2 )

Se sguxon me m'lujt me çunat se t'thyhet hunda,
Jan me miliona plumat Zinjo kujt I gjujna,
Mos u fut në mes të turmës se humb nga furtuna,
Ska aventuraa se ju prishen aventuraat,
Mi am a shottaa click clack bang,
Na ngjon krejt bota na krejt bota na përmend,
Ktu fjalt e kota nuk kan vend as 1 moment,
Na kena vepra kur doni ne ktu na gjen...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)