Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Ma Ban Kastile

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
pa te marr sdo te lè un si ty sgjeta asnjo ma jep se von eshte numrin e dhomes ti prap kas e bon diqka po me rrotullon do ti harxhoja edhe milionat nese sje vet ti mos ja trego burrit sonte nuk t'lo sikur tjet hera e fundit te premtoj se kjo ver eshte vera e duhur djelli doje vet ta them prej zemres time ske qka me ban kastile synin ma rrotullon e di qe ty takon hajde ti hidhe hidhe per mua dridhe dridhe syrin ma rrotullon e di qe ti ta don falmi kto net lerem tè tè puth njè her ta ndjej aromèn shqer e èmbèl tè lutem mos fle jam un qè tè flas shum qet plazhin na zgjoje neser nè mengjes nese sje vet ti mos ja trego burrit sonte nuk t lo sikur tjet hera e fundit tè premtoj se kjo ver eshte vera e duhur djelli doje vet ta them prej zemres time ske qka me ban kastile synin ma rrotullon e di qe ty takon hajde ti hidhe hidhe per mua dridhe dridhe syrin ma rrotullon e di qe ti ta don ta them prej zemres time ske qka me ban kastile synin ma rrotullon e di qe ty takon hajde ti hidhe hidhe per mua dridhe dridhe syrin ma rrotullon e di qe ti ta don
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)