Zanfina - Moj E Mira N'der Te Stanit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Moj e mira o
Në derë të stanit o
Moj e mira o
Në derë të stanit o

A i ke pa o çunat'jaranit oo...
A i ke pa o çunat'jaranit oo...

I kam pa,e i kom qëndisë e o
I kam pa,e i kom qëndisë e o

Lulem lule o i kam hujdisë e o
Lulem lule o i kam hujdisë e o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)