Më mbaj mend (për 1 muaj)

GT & Tonic - Ton Naten

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Texti

Po du ton naten ty Ngat , Ty Ngat
Po du ton naten ty Ngat , Ty Ngat
Po du ton naten ty Ngat
Neser prap mu qu me ty
Diten tjeter all the time
me kalu po du me ty

GT :
Ey babe nalu veq pak
pom sillesh ti n'men qdo nat
flokt e gjata stilin Nice
per met marr ty a kom fat,
veq fol ku po don ti
nbanes n'hotel a nshpi
na pret rreki para deres
ikum larg veq un e ti.
Qa dush fol tonat i boj
krejt deshirat ti plotsoj
don miami a ibica
per ty First class e rezervoj
Qa mpelqen me ty e bi
je ti qe mbon mir mu ni
krejt i kishe lon anash
veq edhe nihere me nejt
veq une ti.

Tonic:
Kur mungon nuk jom kerkah
maybe babe that's why
menoj me ardh met marr met gjet me 1 fjal
me met me ty jom highh
Me kerkon tjeter nuk e sho veten
plus me u nal me menu per neser
qyre sa po ka qef me kalu 1 dit
mos me pas kompleks
relaks shary monotonin
e kthejm n'party biten kur e nin
just move your bady like a snake
ti pom jep energy skom nevoj per break
po du ton naten ti me kon ngat
neser prap mu qu me ty
per qa po foli ti edin sakt
je veq ti qe mshtin mu kthy

Po du ton naten ty Ngat , Ty Ngat
Po du ton naten ty Ngat , Ty Ngat
Po du ton naten ty Ngat
Neser prap mu qu me ty
Diten tjeter all the time
me kalu po du me ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)