Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Beja Fora

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
o djalo mor i uruar
fati ty te qenka shkruar
fati ty te qenka shkruar
me nje lule dashuruar x2

ref.
hajde djalo beja fora
e morre nusen nga Vlora
marshallah e me kismet
rritur ne malet ne det

hajde djalo beja fora
hajde se na iku ora
marshallah e me kismet
e morresic e do vete

o djalo mos rri me duar
cor e merr nje valle shtruar
boll ke dalë e boll ke parë
nuk ngryset jeta beqarë x2

ref.
hajde djalo beja fora
e morre nusen nga Vlora
marshallah e me kismet
rritur ne malet ne det

hajde djalo beja fora
hajde se na iku ora
marshallah e me kismet
e morresic e do vete

hajde djalo beja fora
e morre nusen nga Vlora
marshallah e me kismet
rritur ne malet ne det

hajde djalo beja fora
hajde se na iku ora
marshallah e me kismet
e morresic e do vete
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)