Më mbaj mend (për 1 muaj)

Singullar & Bloodychuck - Pe Pshtyj (Freestyle)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
yeaa we feel this
we be like..we be like this
yea per ata qe kan harru qe singullari palon pidha
si carcafa,skom vend n hip-hop po ulna n shtrafa
i pi Mc-it si caj me keksa
kur shoh talenta t ri besom m ngjallet shpresa
forja o n muzik me jep kthesa
une pe pshtyj sjom ardh me jep ankesa
jom ardh me jep deftesa
nxansa, me ju pa durt mbi banka
sjeni per hip-hop dilni theni banka
repera si miza t vegjel ,po vjen marimanga
ma rond se Genta me spagaa..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)