Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blerta Gace - Sky's The Limit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Part 1
Sa posesive je ti nuk kenaqesh leht
Do te sjellesh rreth teje patjeter kete bote
Ke agresivitet ti inponohesh shpesh
Si ekuacion lende zgjidhjen e kam ne dore
Nje dite je shume jo jo tjetren je shume po po
Tek ti veten dorzoi sapo me shiko
Sensi ti di te jesh sa dashuri me jep
Duket sikur mua me pasqyron

Refren
????? living my life
Now is tonight and it's still warm
Let me go, I want to share with you my soul
??????? I'll take you so high
Far from the planets and the stars, don't you know
I want to share with you my soul
Stay, stay

Part 2
Nje dite je shume jo jo tjetren je shume po po
Tek ti veten dorzoi sapo me shiko
Sensi ti di te jesh sa dashuri me jep
Duket sikur mua me pasqyron

Refren
????? living my life
Now is tonight and it's still warm
Let me go, I want to share with you my soul
??????? I'll take you so high
Far from the planets and the stars, don't you know
I want to share with you my soul
Stay, stay

Part 3
The only reason you still be inside my heart
Stack in a moment now we spend all our life
Dicka po shihet se tek une e ke nje fat
Rritet perqindja energjia pozitive larte

Refren
????? living my life
Now is tonight and it's still warm
Let me go, I want to share with you my soul
??????? I'll take you so high
Far from the planets and the stars, don't you know
I want to share with you my soul
Stay, stay
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)