Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Trodon - Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ti je shpirti jem
je zemra jem
hajde kce me mu
na ta dridhim ket ven

ti je shpirt ti je zemer
ti je ma e mir se secila femen
ej zemer ti je me mu nuk ke ku me shku
a me nuve se qishtu osht kjo pun
shum du
ma e mir po dokesh e lume en gjume
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)