Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Bini Ju Tupana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bini bini o ju tupana
Bini se sot djalin po e marton nana
Gzohu gzohu hajde ti moj nane
Te esht rritur djali sot
Po e martone
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)