Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Bujupi & Andy B. Jones - Make You Mine

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tonight I make you come alive
Leave my impression on your other side
Tonight I make you question why
You want my affection
Baby use your eyes
And I don’t care if everyone is watching
Cuz tonight I’m gonna make you mine all mine
Pre Chorus:
Love falls like arrows
Leaving you comatose
I’ll be your cherub
Strike you where the sun don’t shine
Baby I'm gonna Baby I'm gonna
Baby Im gonna make you mine
(tonight Im gonna make you oh tonight Im gonna make you)
Baby I'm gonna Baby I'm gonna gonna gonna
Chorus
I wanna make you mine tonight
(I wanna make you I wanna make you)
I wanna make you mine tonight
(I wanna make you I wanna make you you you you you)
And when the lights go down I want you mine
(I wanna make you I wanna make you you you you you)
My body wants you loud I want you mine
(I wanna make you I wanna make you you you you you)
Who needs tomorrow if I got you
Fill my mind with lust in a bottle of rum
(I drink to that I drink to that)
And I don’t care if everyone is watching us
(Watching us)
Tonight I’m gonna make you mine
Pre Chorus:
Love falls like arrows
Leaving you comatose
I’ll be your cherub
Strike you where the sun don’t shine
Baby I'm gonna Baby I'm gonna
Baby Im gonna make you mine
(tonight Im gonna make you oh tonight Im gonna make you)
Baby I'm gonna Baby I'm gonna gonna gonna
Chorus:
I wanna make you mine tonight
(I wanna make you I wanna make you)
I wanna make you mine tonight
(I wanna make you I wanna make you you you you you)
And when the lights go down I want you mine
(I wanna make you I wanna make you you you you you)
My body wants you loud I want you mine
(I wanna make you I wanna make you you you you you)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)