Jemayli - Bonu High

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
B52
..................................................
Di me majt sekret
Qka ndodh me mu e ty kerkush se mer vesh
Jee there martini there sex
Thuj se na pi qojna eks
Une pshtetna nmur e ti mi kthen betht
Percjelle beat sillu e shko teposht
Mmm qohu nalt apet
Baby si gjarpen e une trupin si peshk
Bommm je sexy bommm
E kallem kat shkojm deri naten von
Ti un un ti perfundojna nkerr tani
Nshpi tem se bojna babs na
..................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)